O ZAMAN GÖTÜRDÜKLERİNİ GETİR…

Bu haber 11 Ekim 2018 - 9:59 'de eklendi ve 2.433 kez görüntülendi.

Twitter’da Türkiye ekonomisine değinen Cem Uzan, “Milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım” diye yazdı. Uzan’ın bu mesajı için “O zaman işe yurt dışına götürdüklerinle başlayabilirsin” yorumları yapıldı. Diğer yandan Uzan’ın yeni siyasi planlar yaptığı iddiaları da dillendiriliyor..

Haklarındaki yolsuzluk soruşturmaları sonrası diğer aile fertleriyle birlikte soluğu yurt dışında alan Genç Parti Kurucu Genel Başkanı ve iş adamı Cem Uzan, Twitter üzerinden Türkiye ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulunurken “Milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım” mesajını paylaştı.

“HER ŞEY VATAN İÇİN!
Halen Fransa’da olduğu bilinen Uzan, “Ekonominin bu zor günlerinde herkesin saklanacak yer aradığı bugünlerde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhurbaşkanı’nın yalnız bırakıldığı bu günlerde ben milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım. Her şey vatan için” diye yazdı.

CEM UZAN’A “GÖTÜRDÜKLERİNİ GETİR” ÇAĞRISI

Uzanlar, yönettikleri İmar Bankası üzerinden devleti milyar dolarlarca zarara uğratmıştı. İmar Bankası’na ve ailenin diğer mal varlığına el konulurken, Cem ve Hakan Uzan kardeşler ile baba Kemal Uzan hakkında İnterpol aracılığıyla yakalama kararı çıkarılmıştı. Uzanların 6 milyar dolarlık bir meblağı yurt dışına çıkardığı iddiası gazete sayfalarına yansımıştı.

Cem Uzan’ın “Hizmete hazırım” şeklindeki mesajı üzerine “O zaman işe yurt dışına götürdüklerinle başlayabilirsin” yorumları yapıldı.

UZAN YENİDEN SİYASETE Mİ GÖZ DİKTİ?
Bu arada Genç Parti’yle girdiği 3 Kasım 2002 seçimlerinde, döner-ayran dağıtarak ve gerçekleşmesi zor vaatlerde bulunarak seçmenden 7.2 oranında oy almayı başaran Uzan’ın, siyasette kendisine yeniden alan açmaya çalıştığı, son Twitter mesajlarının da bu hedef doğrultusunda atıldığı değerlendirmeleri yapılıyor.

Dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.