15 TEMMUZ NEDİR DERLERSE..

Bu haber 16 Temmuz 2018 - 15:18 'de eklendi ve 1.746 kez görüntülendi.

Yeryüzünde bozgunculuk çıkaran, yeryüzünü kan deryasına çeviren haçlı emperyalistlerin zihinlerinin en derin yerine gömdükleri bin yıllık “Türk korkusunu” tekrar dirilten gecedir 15 Temmuz..

-15 Temmuz diriliştir..

Milletin, Anadolu ruhuyla topyekûn kenetlenmiş milletin, Allah ve vatan diyerek ve ‘can vermeyi cana minnet bilerek’ tankları durdurduğu, dua ve bedenleriyle yediden yetmişe esaret ve işgal zilletine karşı savaştığı, kalplerinden korkunun alındığı diriliş muştusudur 15 Temmuz..
Bu topraklarda düşen Sancağın diriliş muştusu!.
-15 Temmuz ihanettir..
Devam eden Hak-batıl savaşında ruhları kara, bedenleri necis, zalim ve kafirlerin oyuncağı olmuş ve zillet batağında haşere gibi yaşayan hainlerin, Anadolu insanına ve vatanına vurmak istediği hain bir darbedir. Hamdolsun, milletin dirilişi, emperyalist haçlıların ve onların kuklası hainlerin maskesini düşürmüş, zelil bir hezimete mahkum etmiştir.

-15 Temmuz şehadettir..

Süs havuzundan abdest alarak ölüme koşan cengaverlerden, tankların önüne yatan “delilere” savaş uçaklarına levye fırlatan hayali cihana değer ecdat torunlarından, mermilere siper olup toprağa düşene, evindeki bebeğini komşusuna bırakıp namertlerin önüne dikilen aslan yürekli kadınlardan, oğlunun elinden tutup elindeki bayrakla tankın üzerine çıkan civanmert babaya, yüreğinden korku alınmış kocaman bir milletin sevdasına şahitlik ettiğimiz gecedir..
Canımızdan can kopan, vuslatı ahirete kalan kavuşmaların, ahde sadakatini ispatlayan yiğitlerin destan yazdığı gecedir 15 Temmuz..
Sevdiğimizin, dostumuz, evladımız, sevgilimiz, babamız, anamız, gözümüzden sakındığımız koç yiğit delikanlılarımızın, -hüzün yüküyle bıraksalar da bizi geride- Allah’la vuslata erdikleri gecedir 15 Temmuz..

-15 Temmuz zaferdir..

Ölü toprağı serpildi diye düşünülürken bu necip milletin üzerine, yer ve gök ehlinin cenk meydanında omuz omuza savaşmaya, hem de yalın ayak eli çıplak şekilde savaşmaya çıktığı ve hain ve kafirlere karşı destan yazıp zafer kazandığı gecedir 15 Temmuz..
Yeryüzünde bozgunculuk çıkaran, yeryüzünü kan deryasına çeviren haçlı emperyalistlerin zihinlerinin en derin yerine gömdükleri bin yıllık “Türk korkusunu” tekrar dirilten gecedir 15 Temmuz..
15 Temmuz bir zaferdir; kutlayacağız..
15 Temmuz ay yüzlü kahramanların şehadet gecesidir; şehitlerimizin yolunda yürüyeceğiz..
15 Temmuz kanla, irfanla yazılan bir destandır; unutmayacağız..
15 Temmuz, sancağın düştüğü topraklardan ayağa kaldırılış gecesidir..
Zaferimizi kutlayacağız..
Ama o gecenin ruhuyla, vakarla, inançla ama asla musallat olan sahteliklere pirim vermeden..
Şehitlerimizin acısı içimizde, kavuşma hayalinin hüznüyle kutlayacağız zaferimizi..
Allah için o gecenin ruhuna halel getirecek davranıştan, vakarı düşürecek seviyesizlikten, ticari bir kazanç gözüyle bakan bezirgan tavırlardan, seviyesizlikten, şımarıklıktan uzak..
Zafer kutlamak, Allah’ın lütfettiğine şükretmektir..
Zafer kutlamak; cenk meydanındaki ruh halinin bütün hayata şamil olması için liyakat şartlarına erme duası ederek olur..
Zafer kutlamak, zafer kazandığımız müptezel karanlık düşmana benzemediğimizi göstererek olur..

15 Temmuz bir destandır. .

Bu dünya döndüğü müddetçe yüzlerce yıl nesilden nesile anlatılacak kahramanların, cesaret ve kanlarıyla yazdığı bir destan..
Layık olma duasıyla; Şehitlerimizin ruhu şad; Zaferimiz daim olsun..

OĞUZ SEDEFÇİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.