NURETTİN VEREN: “NE ASKER KALIR NE TANK!.”

Bu haber 15 Temmuz 2018 - 20:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimini canları pahasına bastırıp, püskürten Türk Milleti o gece sayısız kahramanlık örneği sergiledi. Bunlardan biri de, fazlaca bilinmeyen Akit Gazetesi Yazarı Nurettin Veren’in o geceki tavrıydı. 70 yaşındaki Veren, daha birçoklarının net bir tavır ortaya koymaya cesaret edemediği bir saatte, gece 12’den önce Akit TV canlı yayınına bağlanarak, “Milletimiz her an talimat bekliyor. 60 milyon insan çıkar ne asker kalır ne tank kalır..” ifadeleriyle darbecileri tehdit etmişti.

İşte Nurettin Veren’in o konuşmasından kısa bir özet:

“Aslında çok küçük bir azınlık. Fakat çılgınca hareket yapabilecek bu küçük azınlık Türkiye’de böyle büyük bir gürültü meydana getirebiliyor. Fakat bu üç defa darbe geçirmiş olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları artık bu kuru gürültüye pabuç bırakacak değiller. Yüzde 55’le iktidar olmuş ve Türkiye’de ilk defa sivil bir cumhurbaşkanını seçebilmiş bir olgunluğa gelen Türk insanı bundan sonra Fetullah Gülen diktatoryasına evet demeyecektir..”

“GÜLEN, DÜNYA ÇAPINDA BİR MECZUP..”

“Bu Fetullah Gülen kendi askerini kendi vatandaşının üzerine salacak kadar çılgın bir adamdır. Dünya çapında bir meczuplukla dünyanın zembereği ile oynamaktadır. Türkiye milleti, Türkiye Cumhuriyeti bu meczupluğa izin vermeyecektir. Bazılarının beğenmedikleri Tayyip Erdoğan’a karşılık ben şunu soruyorum; Fetullah Gülen gibi bir meczubun diktatoryasına mı Türkiye’yi teslim edeceksiniz? Yabancı misyonların maşası olmuş bir hasta insanın eline mi teslim edeceksiniz?”

“VATANDAŞA SİLAH DOĞRULTAN FETULLAH’IN ASKERİ OLMUŞTUR..”

“Bu arada askerimize de şunu söylemek istiyorum; esas bağlı oldukları yer Türkiye Cumhuriyeti’nin başkomutanı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ondan gelmeyen bu emri katiyen uygulamayacaklar. Fetullah Gülen’in üç beş tane çapulcu generalinin veya komutanının talimatını dinlemeyecekler. Türk ordusunun vazifesi düşmana silah doğrultmaktır. Sivil vatandaşa silah doğrultan Fetullah Gülen’in askeri olmuştur. Türkiye cumhuriyeti vatandaşının ve devletinin askeri değil demektir”

“MİLLETİMİZ HER AN TALİMAT BEKLİYOR..”

“Köprülerin üzerinde veya kamu kuruluşlarının etrafında, parti binalarının etrafında olamazlar. Türk ordusu sadece silahını düşmana doğrultur, Çanakkale’de olduğu gibi; mermisi bitse bile süngüsünü takar. Ama kendi vatandaşına bugüne kadar silah doğrultan hiçbir Türk askeri olmamıştır. Üç beş tane çapulcu darbe olmuşsa da aradan geçen 30 yıl zarfında bunlar tarihe çapulcu olarak geçmiştir. İdamla yargılanmıştır. Bunun içerisinde yargılanmamak ve bu kara lekeyi alınlarına sürmemek için Türk askeri Türk Milleti’ne silah doğrultmaktan vazgeçecek. Tanklarını ve silahlarını olduğu yerde bırakıp büyük komutan ve Türkiye’nin gerçek başkomutanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkomutanlığında hareket edecektir. Türk Milleti bütün tankların üzerine milyonlarca insanla anında çıkar ve o askerlerde hepsi vatan haini durumuna düşer. Bunu buradan tekrar söylüyorum, kesinlikle bu emirlere uymayacaklar! Milletimiz her an talimat bekliyor. 60 milyon insan çıkar ne asker kalır ne tank kalır!.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.