SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

AK PARTİLİ BAKAN EŞLİĞİNDE YOGA AYİNİ!.

Bu haber 20 Şubat 2019 - 6:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın önce izin verdiği, sonra gelen yoğun tepkiler üzerine iptal etmek zorunda kaldığı okullarda çocuklara öğretilmesi planlanan YOGA konusunun, birçok resmi kurum ve kuruluşta da tahmin edilenin çok çok ötesinde revaçta olduğu öğrenildi.

BAYAN BÜROKRATLARIN YOGA SEVDASI..

Kamuda özellikle Ankara’daki merkez teşkilatlarda genel müdür, daire başkanı seviyesinde görev yapan bayan bürokratların devlet dairelerinde ve makam katlarında YOGA seansları düzenledikleri bildirildi.

BİR ESKİ BAKAN, AYİN İÇİN BAKANLIKTA KAT TAHSİS ETMİŞ!.

DipDalga’nın bürokrasi kaynaklarından edindiği bilgilere göre esasında Hinduların, Budistlerin ayin ritüelleri olan YOGA’ya merak saranlar arasında bir önceki hükümette bakan olan bir bayan siyasetçi de bulunuyor. İşin daha da ilginç tarafı iddiaya göre bu bakan, görevde olduğu dönemde Bakanlığın üst katlarından bir katı da YOGA ayinlerine tahsis etmiş.

TOPLUMUN TÜM HÜCRELERİZE SIZMAK İSTİYORLAR..

Söz konusu bakanlığın, YOGA şarlatanlarının aslında sporla hiç alakaları olmamasına rağmen bir federasyon çatısı altında Spor Bakanlığına bağlanmaları önerisine şiddetle karşı çıkarak, toplumun kılcal damarlarına sızabilmek için asıl bağlanmak istedikleri bakanlık olması dikkat çekti.

YOGA LAİKLİĞE AYKIRI DEĞİL Mİ?.

YOGA’cı bakanın yerine gelen bayan bakan veya başka bakanlıklarda birtakım kimselerin halen YOGA ayinleri düzenleyip düzenlemedikleri, düzenleniyorsa bunun ‘laiklik’ ilkesiyle çelişip çelişmediği merak konusu oldu.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.