AK PARTİ’YE YAKIN İŞADAMI’NIN ALLAH’A SÖVDÜĞÜ İDDİA EDİLİYOR!.

Bu haber 20 Eylül 2018 - 0:16 'de eklendi ve 1.680 kez görüntülendi.

AK Parti’nin geçtiğimiz ayki 6. Olağan Kongre’sine kadar MKYK üyeliği de yapan işadamı Ethem Sancak’ın yeğeni Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’ın, İzmir’de bir bayan dernek yöneticisine ağır küfür ve hakaretler ettiği iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.

POLİS ZORUYLA GETİRİLMESİNE KARAR VERİLDİ..
Sanık işadamı Mesut Sancak, İzmir 14. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen 4. duruşmaya da katılmazken, mahkeme, Sancak’ın bir sonraki celseye polis zoruyla getirilmesine karar verdi.

“SANCAK KENDİSİ ARADI, TEHDİT VE KÜFÜR ETTİ” İDDİASI..
Mesut Sancak’ın İzmir Çeşme’deki bir inşaat faaliyeti üzerine araştırma ve haber yapan Temiz İzmir Derneği Başkanı Nivent Kurtuluş, Sancak’ın kendisini arayarak, hakaret ve tehditlerde bulunduğunu kaydetti. Akılalmaz tehdit ve küfür cümleleri içeren konuşma kaydını da derneğe ait internet sitesinde yayınlayan Kurtuluş, söz konusu ses kaydını Savcılığa da teslim etti.

“SENİN ALLAH’INI..”
İşte o diyalogdan bazı ifadeler:

Mesut Sancak: “Şantajcı hanım pislik dinle lan sen neyine güvenip konuşuyorsun”

Nivent Kurtuluş: “Ben Allah’ıma güveniyorum”

M.S.: “Senin Allah’ını s…. Şantajcı hanım bu iyi günlerin sonu olabilir, sen şantaj yapıyorsun İzmir işadamlarına yaptığın şantajları toparlıyorum”

N.K.: “Turizm alanlarına nasıl konut yapıyorsunuz?”

M.S.: “Ben Medeni Kanunun bana verdiği yetkiye dayanarak satış yapıyorum”

N.K.: “Mesut Bey Çeşme Belediyesi neden bu şekilde cevap verdi?”

M.S.: “Dinle lan o verdiği cevap sadece işin niteliği ama arsadan pay veriyorsun, güzelim bilmiyorsun Allah’ın cahili madem şantaj yapacaksın minareyi çalacaksın kılıfını hazırla ekibin iyi çalışın aptal şimdi yazdığın yazı senin ne kadar bu konuda cahil olduğunu gösteriyor. Şimdi ben sinirleniyorum ondan sonra gidecem seni içeri atmazsam senin gibi şantajcıyı olağan üstü hal var seni içeri atmaları lazım danıştım evet bu şantaja girer kimlere ne şantaj yaptığını 11.15’te emniyet müdürüne gideceğim.. dinle beni dilini eşek bilmem ne yapsın yarın 11.15’te emniyet müdürünle randevum var senin koskoca Mesut Sancağa bu kadar vergi veren, bu kadar istihdam yaratmaya çalışan, şehre bu kadar katkı sağlayan adama şantaj yapıyor diyeceğim. Daha g… b.. kurumayan kadın şantaj yapıyor diyeceğim bakalım tepkisi ne olacak? Tamam mı güzelim”

N.K.: “Turizm Alanına konutu nasıl yapıyorsun?”

M.S.: “Ben babanın ağzına bilmem ne yapayım diyeceğimde şimdi de kayıt yapıyorsundur sana ne lan. Nasıl yaptığım mesele değil ki, sen şantajcısın ben mi sana izah edecem geri zekalı nasıl yaptığımı sen beni kafaya koymuşun s…. çalışıyorsun git bilen birinden öğren ben mi sana öğreteceğim iki avukatla görüş onlardan öğren. Benden cevap bekliyorsun geri zekalı. Dinle lan git öğren geri zekalı minareyi çalıyorsan git öğren. Nasıl yaptığımı”

“BU İYİ GÜNLERİN SONU OLABİLİR..”
Mesut Sancak’ın, “..Şimdi ben sinirleniyorum ondan sonra gidecem seni içeri atmazsam senin gibi şantajcıyı olağanüstü hal var seni içeri atmaları lazım danıştım..”, “Şantajcı hanım bu iyi günlerin sonu olabilir” gibi ifadeler sarf ettiği iddia edilmesine rağmen ‘tehdit’ değil, sadece ‘hakaret’ten yargılandığı öğrenilirken, mahkemece Allah’a küfür etmeye nasıl bir karşılık verileceği de merak konusu oldu.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.