BATILILARDAN YAŞAM ALANLARIMIZI İSTİLA HAZIRLIĞI!.

Bu haber 24 Eylül 2018 - 18:06 'de eklendi ve 851 kez görüntülendi.

Dünya son yıllarda yaşanan iklim değişiklikleri sebebiyle hızla çölleşmeye devam ederken, Türkiye’de bundan nasibini alıyor.

TURİST” KILIĞINDA İNCELİYORLAR
Orta ve güney bölgelerimiz bu tehdit altındayken, Ege’den başlayıp Doğu Karadeniz’e uzanan bir hat ise çölleşmeden etkilenmeyen bir kuşak olarak dikkat çekiyor. İşte bu hat boyunda batılı istihbarat örgütlerinin “turist” ve “gezgin” kılığındaki elemanları aracılığıyla önemli inceleme çalışmaları yaptıkları belirlendi.

ETNİK FİŞLEME DE YAPIYORLAR!
Yabancıların bölgede endemik bitki türleri ve yerel tohumlar üzerine yoğunlaştıkları öğrenilirken, ayrıca coğrafi ve sosyolojik olarak da raporlamalarda bulunulduğu düşünülüyor.

VERİMLİ TOPRAKLARIMIZDA SATIN ALMAYA GEÇTİLER!
Bu arada yabancı ülke vatandaşlarının da doğrudan ve paravan yöntemlerle Aydın’dan başlayıp Balıkesir, Bursa üzerinden Artvin’e uzanan hat boyunda ciddi arsa alımı yaptıkları öğrenildi. Uzmanlar, vatandaşları şüpheli gördükleri yabancı turistlere ülke ve bölgeleri hakkında detaylı bilgi vermemeleri konusunda uyarıyorlar.

Avrupalı turistler son dönemde ilginç bir şekilde Ege’den Doğu Karadeniz’e uzanan güzergahlarda gezmeyi tercih ediyorlar.

 

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.