BEŞİR ATALAY’IN RİCASIYLA KURULMUŞ..

Bu haber 04 Eylül 2018 - 0:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ankara’nın Çukurambar semtinde faaliyete geçen Liman Kitap Kahve’nin müdavimleri arasında Ahmet Davutoğlu, Beşir Atalay, Yasin Aktay, Mücahit Arslan, Selami Altınok gibi siyasiler dikkat çekiyor.

Ankara’nın Çukurambar semtinde bu yılın başında açılan Liman Kitap Kahve isimli mekanın müdavimleri arasında siyasetçisinden bürokratına, akademisyeninden yazarına bir dizi ilginç isim dikkat çekiyor.

Mekan kısa sürede Kırıkkale, Konya, Çorum, Kastamonu gibi çevre illerdeki akademisyenlerin buluşma noktası haline gelirken, Ahmet Davutoğlu, Beşir Atalay, Yasin Aktay, Mücahit Arslan, Selami Altınok gibi AK Partili isimler ile Mehmet Görmez gibi eski bürokratlar da mekanın müdavimleri arasında yer alıyor.

İlber Ortaylı başta olmak üzere birçok yazarın imza günü düzenlediği “Türkiye’nin en kapsamlı kütüphanesi” sloganıyla piyasaya giren Liman Kitap Kahve, zengin yiyecek içecek menüsünün yanı sıra öğrenciler için çalışma salonları ve VİP toplantı odaları ile de hizmet veriyor.

Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer’in finansmanıyla kurulan mekanın açılışında ise AK Partili eski bakanlardan Beşir Atalay’ın etkili olduğu öğrenildi. Beşir Atalay’ın, Metin Özer’den talebi ile hayata geçtiği belirtilen Liman Kitap Kahve projesinin başka ilçe ve şehirlerde de yaygınlaştırılacağı kaydediliyor.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.