SON DAKİKA

BİNALİ YILDIRIM’IN ZİYARET ETTİĞİ TAKSİ DURAĞI ‘KORSAN’ ÇIKTI!.

Bu haber 08 Şubat 2019 - 1:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın, seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz 23 Ocak günü Sultanbeyli’nde ziyaret ettiği ve “Korsan taşımanın her türlüsüne karşıyız” mesajı verdiği taksi durağının da ‘korsan’ olduğu ortaya çıktı.

Bir vatandaşın ‘Bilgi Edinme Yasası’ kapsamında CİMER’e yaptığı başvuruya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Toplu Ulaşım Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nce 6 Aralık 2018 günü verilen cevapta, Binali Yıldırım’ın ziyaret ettiği Sultanbeyli Çeşme Taksi Durağı’nın 6 Kasım 2018’de ‘UKOME kararı olumsuz çıkmış ‘korsan’ olduğu tespit edilen bir taksi durağı olduğu’ kaydedildi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENDİ KARARLARINI UNUTUYOR MU?.

Binali Yıldırım’a söz konusu ziyaretinde eşlik eden Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve ziyaret edilen durağa ‘korsan’ olarak niteleyen birimin amiri pozisyonundaki mevcut İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın, ziyaret edilen söz konusu taksi durağının ‘korsan’ olduğunu bilmesi gereken sorumlu isimler olmaları ayrıca dikkat çekti.

BİNALİ YILDIRIM, “KORSAN TAŞIMANIN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ” DEMİŞTİ..

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Sultanbeyli’ndeki ‘korsan’ taksi durağını ziyaretinde, “Korsan taşımanın her türlüsüne karşıyız. Haksız rekabet oluşturuyor. Alnının teriyle ekmeğini kazanan esnafımızın yanındayız. Bu şehrin sorunlarını bu şehrin yükünü taşıyanlarla beraber çözeceğiz” diye konuşmuştu.

AK PARTİLİ BELEDİYE’DEN ‘KORSAN’ DURAKLARA KABİN VE TABELA DESTEĞİ!.

Bu arada Sultanbeyli Belediyesi sınırları içerisinde Binali Yıldırım’ın ziyaret ettiğinin dışında birçok ‘kaçak’ ve ‘korsan’ taksi durağının daha bulunduğu; dahası Hüseyin Keskin idaresindeki AK Partili belediyenin bu duraklara kabin ve tabela desteğinde de bulunduğu öğrenilirken, bu durumun sebebine bir anlam verilemedi.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.