SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI’NIN GİZEMLİ SOKAK SAKİNİYLE İMTİHANI

Bu haber 12 Ağustos 2019 - 16:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çankaya Belediye Başkanı’nın Ali Dede Sokak sakinlerine ne gibi bir husumeti var?..

Çankaya Belediye Başkanlığı,  ismi bizde saklı  Ali Dede Sokak sakini,  gizemli bir kişiye muhalif olduğu için bu sokağı defterinden silmiş gözüküyor.

Gizemli sokak sakinin dediğine göre Belediye ile husumet, geçtiğimiz kış aylarında solak sakinlerinin sokaktaki karın kaldırılmasını talep etmeleriyle başladı.

Sokak sakinlerinin kar küreme talebini yerine getirmeyen belediye, daha sonra talepte bulunanlara ilginç bir yazı gönderir.

“Karlar eridiğinden dolayı talebiniz işleme konulamamıştır!..”

Son olarak, sokaktaki göçmüş, tahrip olmuş kaldırımın tamir edilmesi için 2 aydır 20 ayrı arıza talep başvurusu yapılmış, hatta CHP içinden akil milletvekillerinin araya girmiş, fakat kaldırımların onarımı konusunda hiçbir sonuç alınamamış.

Sokak sakinleri, “Alper Taşdelen bayramda bile,Nuh dedi peygamber demedi” diyorlar.

Kaldırımlarda düşen bir mahalle sakini ismini vermedi ama bize atele alınmış ayak fotoğrafını göndererek, Alper başkanı kızdıran her kimse, bu kişinin evini satıp başka mahalleye taşınması çağrısında bulundu.

Elçiye zeval olmaz diyerek, 2 ay alçıda kalacak kırık bacaklı mahalle sakininin belden aşağı fotoğrafı ile 2 aydır yapılmayan kırık kaldırımların resimlerini yayınlıyor ve sosyal demokrat belediye başkanını göreve çağırıyoruz.

Çankaya Belediye Başkanı’nın hışmını üzerine çeken muhalif sakin bizle temasa geçer ise;  onun da cevap hakkını Dipdalga haberde kullanabileceğini  duyuruyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.