SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

DIŞARIYI HALLEDERİZ; ŞİMDİ İÇ TEMİZLİK VAKTİ!..

Bu haber 25 Haziran 2019 - 1:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bölgemiz; ABD, AB Ülkeleri ve Bölgedeki ABD uşakları tarafından ‘’bugüne kadar hiç olmadığı yoğunlukta’’ tehdit altında!
Mursi gibi, Kaşıkçı gibi kendilerine uşak yapamadıkları önemli şahsiyetler, birer birer dünyanın gözü önünde hunharca katlediliyor!
İçimizdeki evangelist-siyonist uzantılar da hamilerinin ‘’senin de sonun Mursi gibi olacak’’ mesajlarını Türkiye’nin seçilmiş Başkanı’na pervasızca iletebiliyorlar! Hapishanelerden tehditler savurabiliyorlar!

Türkiye yaklaşık üç aydır İstanbul seçimlerine kilitlenmiş, YSK , seçim yenilenmesi, 23 Haziran başlıkları tüm gündemi meşgul ederken; bulunduğumuz coğrafyada ABD başta olmak üzere AB ülkeleri ve bölgemizdeki uşakları tarafından tasarlanan ülkemize yönelik hain planlar adım adım uygulanmaya devam ediyor.

ABD Başkanı Trump’ı göreve getiren üst aklın hedefi; öncelikle siyasi, ekonomik hamleler ve saldırılarla bir sömürge devleti olmamızı sağlamak, bunu başaramazlarsa da bizi bu coğrafyadan silip atmak!

Simpsons ailesi çizgi filminden fırlamış, şizofren bir Yahudi olan Trump’ın göreve geldiği günden itibaren, mavi gezegende huzur kalmadı. Evangelist-siyonist yapıların güya ‘’Tanrı’yı kıyamete zorlamak’’, ”dünyanın sonunu”, kendi tabirleriyle ”Armagedon’u” erkene almak için bugüne kadar nasıl dünyayı kan ve göz yaşına boğdular sa; son hamle olarak, kendilerine en büyük engel olarak gördükleri Türkiye’yi yok etmek için her hamleyi denemeye devam ediyorlar.

Ülkemiz, içimizde bulunan evangelist zihniyetinin uzantıları tarafından kısır çekişmelerle meşgul edilirken Doğu Akdeniz’de kıyamet senaryoları hazırlanıyor. Coğrafyamızdan binlerce kilometre uzakta olan ülkelerin burnumuzun dibinde ne işleri var sizce?

Biz İstanbul seçimine odaklandırılmış iken;

Sömürgeci Avrupa ülkeleri Brüksel’de bir araya gelerek aleyhimizde kararlar aldılar. 28 AB ülkesi güya AB Komisyonu Başkanı’nı seçmek için bir araya geldiğinde; Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de sürdürdüğü doğalgaz ve petrol arama çalışmalarını ‘’yasadışı’’ olarak nitelendiriverdi!

Trump’ın bölgemizdeki en büyük uşağı Suudi Arabistan’ın başını çektiği Arap Koalisyonu’nun Kirli Harry’si Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Yemen’e ait olan ve UNESKO tarafından korunması gereken alan olarak belirlenen, dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Sokotro Adası’na saldırdı ve fiili olarak işgale kalkıştı! Nasıl PKK-PYD Silahlı Terör Örgütlerine tüm dünyanın gözü önünde silah desteği vermeye devam ediyorsa; Hint Okyanusu, Afrika Boynuzu ve Aden Körfezi üçgeninde bulunan, jeopolitik açıdan son derece önemli olan Sokotro Adası’nı işgal etmeye kalkışan Suudi Arabistan uşağı BAE’ye de, halen ABD’nin silah desteği devam ediyor!  Hedef, Türkiye!

Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ve Abu Dabi Veliaht Prensi Muhammed bin Zayid’den oluşan şer ittifakı; İran üzerinden bölgede huzursuzluk çıkarmak için, Umman Körfezi’ndeki iki petrol tankerine kendi terör ekiplerince saldırı düzenlettiriyor! Hedef, Türkiye!

Bir taraftan da şizofren Trump, İran’ın nükleer silah üretiminden vazgeçmesi halinde ‘’zengin ve mutlu bir ülke, kendisinin de İran’ın kankası’’ olacağı gibi saçma sapan sözler sarf ediyor! Hedef, Türkiye!

Yetmedi; Simpsons karakteri Trump, ABD Hava Kuvvetlerine ait ‘’RQ-4 Global Hawk’’ tipi İHA’nın İran Devrim Muhafızları Ordusu tarafından fark edilip düşürülmesinden sonra ‘’İHA’larımız uluslararası alanda uçarken düşürüldü. Bunun karşılığı olacak’’ diyerek savaş çığlıkları atıyor, İHA’nın koordinatlarıyla düşürüldüğü yer ortaya çıkarılınca da ‘’misillemeden vazgeçtim, çok fazla insan ölecek’’ diyor. Hedef, Türkiye!

Yukarıdaki olayların tamamı biz İstanbul seçimlerine odaklanmışken yaşanıyor.

Bölgemiz; ABD, AB Ülkeleri ve Bölgedeki ABD uşakları tarafından ‘’bugüne kadar hiç olmadığı yoğunlukta’’ tehdit altında!

Mursi gibi, Kaşıkçı gibi kendilerine uşak yapamadıkları önemli şahsiyetler, birer birer dünyanın gözü önünde hunharca katlediliyor!

İçimizdeki evangelist-siyonist uzantılar da hamilerinin ‘’senin de sonun Mursi gibi olacak’’ mesajlarını Türkiye’nin seçilmiş Başkanı’na pervasızca iletebiliyorlar! Hapishanelerden tehditler savurabiliyorlar!

Nihayet İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öyle veya böyle bitti.

Şimdi iç temizlik vaktidir!

‘’Hırsız içerde olunca kapı kilit tutmaz’’ atasözü boşuna söylenmemiş!

Hangi ırktan, hangi dinden, hangi partiden olursa olsun; ülkemizde yaşayan iki tür insan var.

Birincisi; ‘’Bu Vatan’ı, Vatan kabul etmiş, bu uğurda canını, malını, her şeyini fedaya hazır’’ Vatanseverler,

İkincisi ise; ‘’soluduğu havadan, yediği ekmeğe kadar bu Vatan’dan beslendiği halde, ihanet içinde olan’’ hainler!..

Bu Vatan’ın evlatları açta kalsa, susuz da kalsa, canından ve malından da olsa; düşmana karşı sağcı, solcu, ülkücü, kemalist, hangi kesimden olursa olsun, gerektiğinde ‘’bir’’ olmayı bilir ve dışarıdan gelecek tehditlere karşı top yekûn mücadele eder!

Hainler ise her ortamda fırsatını bulur bulmaz bizi sırtımızdan bıçaklamakta zerrece tereddüt etmezler! 15 Temmuz’da etmedikleri gibi!..

Bu yüzden; şimdi önce içimizdeki hainler karşı top yekûn birlik olma zamanıdır! FETÖ başta olmak üzere FETÖ’ye hizmet eden, onları siyasette, bürokraside koruyup kollayan, bu konudan nemalanan, devleti soyan, soyanlara göz yuman ne kadar hain, asalak ve hamisi(!) varsa; tamamını içimizden söküp atma vaktidir!

Bunu şimdi yaptık, yaptık!

Yapamazsak…. Allah bize acısın!… Çünkü onlar bize acımayacak!..

Ya olacağız; ya öleceğiz!.. Artık tam da bu noktadayız!..,

Yusuf Karamanoğlu/DipDalga.com

Yusuf Karamanoğlu
Yusuf Karamanoğlu iletisi@dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.