SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

DÖRT SİYASİ PARTİDEN, ÖZLENEN TARİHİ ATAK!..

Bu haber 10 Ağustos 2019 - 3:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dün, 9 Ağustos 2019 Cuma günü, 4 siyasi parti, FETÖ konusunda ilk defa birlikte hareket ederek bir bildiriye imza attılar ve ikiyüzlü ABD yönetimine ‘FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’i iade etmesi’ hususunda seslendiler.

28 Temmuz 2019 tarihli ‘’FETÖ’nün Siyasi Ayağı’’ başlıklı haberimizde;

‘’ Ülkemiz için gelmiş geçmiş en büyük tehlike olan CIA/FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü; Ak Parti başta olmak üzere, diğer tüm siyasi partilerin, devletin askeri ve sivil tüm kurum ve kuruluşlarının ve tüm Türk halkının ‘seferberlik’ duyarlılığı ile kökünün kazınması gereken ‘EN ÖNEMLİ GÜVENLİK ve BEKA MESELESİ’ , ‘EN BÜYÜK PROBLEMİ’ dir.

Mevcut hükümetin ve diğer partilerin kısır çekişmeleri bir kenara bırakması, siyasi oy hesabı uğruna ülkeyi tehlikeye atmaması, bu konuda milli bir birliktelik etrafında, beraber hareket edilerek; FETÖ yapılanmasının ‘’15 TEMMUZ SONRASI YÖNETİM KADROSU OLARAK TASARLAMIŞ OLDUKLARI GÖREV LİSTESİNİ’’ mutlaka ortaya çıkarmaları ; BAŞTA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ, ŞEHİT AİLERİMİZ ,GAZİLERİMİZ,GAZİ AİLELERİMİZ OLMAK ÜZERE, TÜM TÜRK MİLLETİNE BİR BORÇTUR!..’’ demiştik.

Haberimizden 13 gün sonra böyle bir gelişmenin yaşanması; FETÖ mücadelesi konusunda 4 partinin birlikte hareket etme hususunda ‘ciddi olarak’ bir araya gelebileceğinin göstergesi olması açısından çok önemlidir.

Bu gelişme; biz ve bizim gibi düşünen vatanseverlerin feryatlarının karşılık bulduğunun da göstergedir.

Nihayet tüm siyasi partilerin vatanımızın ve milletimizin ortak düşmanı olan FETÖ konusunda kısır çekişmeleri bırakabilmesi ve bir araya gelebilmesi; geleceğimiz açısından milletimize ümit olmuştur.

Bundan sonrası için, bahse konu 4 partiden milletimizin ilk beklentisi; FETÖ üst aklının, 15 Temmuz sonrası yönetim kadrosu olarak tasarlamış olduğu görev listesinin, bir an önce ortaya çıkarılması konusunda da aynı duyarlılıkta hareket etmeleridir.

Her kesimden tüm halkımızın, mevcut hükümet ve diğer siyasi partilerden beklentisi budur!..

Hiç bir partinin, siyasi emellerine bu konuyu kurban etmeye hakkı yoktur!.. Bunun tersine hareket eden kim olursa olsun takipçisi olacağız ve vatanımız, milletimiz, geleceğimiz için bir beka sorunu olan FETÖ terör örgütü, en son ferdine kadar temizlenene dek mücadelemizi sürdüreceğiz!..

Aziz Türk Milleti’nin meclise gönderdiği her vekilin de, aynı hassasiyetle bu mücadeleyi vermesi boyunlarının borcudur!..

28 Temmuz 2019 tarihli yazımızın tamamı, aşağıdaki linktedir.

https://www.dipdalga.com/fetonun-siyasi-ayagi/

Yusuf Karamanoğlu

Yusuf Karamanoğlu
Yusuf Karamanoğlu iletisi@dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.