SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

EKREM’CİLERİN ”B PLANI” VE ”SEÇİM SONRASI PROVOKASYON”

Bu haber 07 Haziran 2019 - 0:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul dışındaki birçok CHP  il ve ilçe teşkilatının, sanki Genel Başkanmış gibi, İstanbul adayı adına bayram kutlama afişleri hazırlaması ve astırması manidar karşılandı.

B PLANI, GENEL BAŞKANLIK MI?..

Meclis kulis bilgilerine göre, İmamoğlu’nun İstanbul seçimini kazanamama ihtimali sonrası; İstanbul dışındaki birçok CHP  il ve ilçe teşkilatının, sanki Genel Başkanmış gibi, İstanbul adayı adına bayram kutlama afişleri hazırlaması ve astırması manidar karşılandı.

Afişlerin asıldığı il ve ilçelerde afişleri görenler; ‘’İmamoğlu Genel Başkanlığa mı hazırlanıyor’’ yorumlarını yaptılar.

CHP parti içi muhaliflerin ise İmamoğlu’nun  olası  bir genel başkanlık adaylığına sıcak bakmadıkları biliniyor.

SEÇİM SONRASI PROVOKASYONA DİKKAT!..

Afişlerle ilgili diğer bir önemli kulis bilgisi ise; ‘’İstanbul seçimlerinden sonra, bir erken genel seçime yönelik  toplumsal bir manipülasyon ve zemin hazırlığı yapıldığı’’ iddiaları.

Ankara kulislerinde, İstanbul seçimleri sonrası için;

‘’Bütün siyasi partilerin İstanbul’a yığınak yapması, il ve ilçe teşkilatları ile hemşeri gruplarını oraya yönlendirmesi, yetmiyormuş gibi seçimin İstanbul’da yapılacak olmasına rağmen adayların İstanbul dışında mitingler düzenlemesi bazı malum çevrelerin tam da istediği bir ortamdır. Halkımız siyasi olarak iyice bölünüyor ve keskinleşiyor. Bu ise, seçim sonrası çıkacak sonucun provokasyonlar sebebiyle kontrolünü zorlaştırabilir’’ değerlendirmeleri de yapılıyor.

DipDalga.com

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.