SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

ENES BABACAN: ”FETÖ’NÜN SON İTİNE KADAR BU MÜCADELE DEVAM EDECEK!..”

Bu haber 14 Temmuz 2019 - 0:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Temmuz gazilerimizden Enes Babacan ile ülkemiz ve insanlık için gelmiş geçmiş en büyük fitne olan FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü ve 15 Temmuz gazileri üzerine sohbet ettik. Genç Gazi kardeşimizin herkese mesajı var.. Hem FETÖ’ye, hem FETÖ kırıntıları ve kriptolarına, hem de Devlet’e.. İşte Gazimizin mesajı:

15 Temmuz şanlı direnişinin parçası olmaktan onur duyuyorum. O gece, Atatürk Havalimanında darbeci hainler tarafından açılan ateşle kalbimin üzerinden isabet eden ve sol omzumdan çıkan kurşunla yaralanarak gazi oldum.

15 Temmuz’un yıl dönümünde bütün kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazi arkadaşlarıma bir ömür sağlık ve sıhhat diliyorum. 15 Temmuz destanı biz yeni nesil için oldukça önemli bir uyanışa vesile oldu. Bütün dünyanın gözünü Türkiye’ye çevirdiği gecede, düşmanlarımız 16 Temmuz sabahına hüzün ve hayal kırıklığı ile dostlarımız ise bir kez daha onur ve güvenle uyandı. Türk milleti, bünyesine gizlenmiş hain Fethullahçı Terör Örgütü’nü iman, inanç ve vatan aşkı ile mağlup etti.

15 Temmuz milletine güvenmiş bir liderin ve liderine inanmış bir milletin kanıyla vede canıyla yazdığı destandır. Bu onur ve şerefi ilelebet savunacak ve yaşatacağız.

15 Temmuz gecesi her zaman dile getirdiğimiz üst akıl ile göğüs göğüse çarpıştık. Üstelik üst aklın maşa olarak kullandığı Fethullahçı Terör Örgütünün her türlü imkan ve manevrasına karşı, elinde bayrak kalbinde iman ve atalarının ruhları ile bizler kazandık.

Bu mücadele 15 Temmuz’da bir meydan harbi olsa da; öncesinde sinsi bir planın olduğunu unutmamak lazım. Ve her şey 15 Temmuz gecesi de bitmedi. Bu terör örgütü ile mücadele son FETÖ itine kadar devam etmelidir. Eğer devlet kurumları hatta darbeye tiyatro diyen isimlere 15 Temmuz anısına konser verdirecek kadar unutkan olan yetkililer varsa, bizden yardim istesinler.

FETÖ ile mücadelede devlet kurumları şehit ailelerini ve biz gazileri hafife almazlarsa iyi ederler. Akıllarından hiç çıkmasın ki: Biz ölümden korkmuyoruz. Biz vatan için candan geçenleriz. Hakkımızı yedirmeyin ve vatanımızı koruyun. Eğer iş bize düşecekse yine seve seve yaparız.

O gece dediğimiz gibi yine diyoruz ki:

Vatan sana canım da kanım da feda olsun. Yeter ki milletimiz bu hain örgütten kurtulsun. FETÖ ile mücadelede Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dışında kimseye güven kalmaması çok korkunç bir durumdur. Zira KHK mağduru bilmem ne mağduru denilerek malum kitle aracılığıyla kimse duygu sömürüsü yapmasın. Gerçek mağduriyetler varsa elbette ona sözümüz yok.

15 Temmuz şehit aileleri ve gazilere yönelik, başta kirli bir algı başlatıldı. Hem de henüz darbenin üzerinden bir kaç yıl geçmesine rağmen. Şahsen ben gaziyim dediğimde veya gazi olarak bir ortamda takdim edildiğimde o malum kitlenin ilk sorusu “ne kadar maaş alıyorsun?” oluyor. Öncelikle 15 Temmuz gazilerinden yüzde 60 sakatlık yani iş görmez durumda olmayanları maaş almıyor. Bende maaş almıyorum. Askerlikten muaf değiliz. Hatta bir gazi kartımız var, o da ücretsiz taşıma kartı. Ama, bunları bir güruh bilerek 15 Temmuz ruhuna zarar vermek için amacının dışına saptırıyor. Evinde maklube daveti veren ama şimdi bizden taraf gözüken kriptolarin, özellikle kurumlarda şehit yakınlarına ve gazilerine giriştiği bu kirli ve tehditkâr tezgahlarına devletimiz “dur” demelidir.

Son dönemde ülkemize yönelik dış mihrakların ve içteki bazı odakların 15 Temmuz da başaramadıklarını başka yöntemlerle denediğine şahit olduk.

Vatani için canı pahasına direnerek yıkamadıkları bir milleti, ekonomi ile yahut başka bir takım oyunlarla yıkmaya çalışıyorlar. Buradan açık yüreklilikle bir şey söylemek zorunda hissediyorum. Biz fakirler canımızla bize ait olan en kıymetli varlıkla vatanımızı savunduk. Ekonomik hain girişimlere karşı bu kez sira mal ve mülk sahiplerinde. Tatlı candan biz geçtik. Sizde biraz olsun tatlı malınızdan vazgeçin. Zira, vatan kazanmak da vatani savunmak da kolay değildir.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.