SON DAKİKA

ERDOĞAN: FETÖ MÜCADELESİNDE DURMAK BİZE HARAMDIR!.

Bu haber 10 Nisan 2019 - 18:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

FETÖ’cü kahpelerin 15 Temmuz gecesi bombalayarak 51 polisi şehit ettikleri Gölbaşı’ndaki Emniyet Özel Harekat Daire Başkanlığı’nın yeni binası törenle hizmete açıldı. Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü’nde gerçekleşen törende konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ülkemize yapılan bu ihanetin peşini bırakmayacağız. Devletimizi bundan tamamen kurtarana kadar bize durmak haramdır. Tek bir haini bile cezasız bırakmamak için çalışıyoruz. Aksi taktirde biz bunun hesabını nasıl veririz” dedi.

ŞEHİTLERİMİZ BİZİ İZLİYOR..

FETÖ mücadelesi için, “Acırsak acınacak hale düşeriz” uyarısını tekrarlayan Erdoğan, şunları kaydetti: “Bizim 51 şehidimiz de burada ama geçmişten bugüne şehitlerimiz var. Onlar bizi şimdi de izliyorlar. Onlar sevgililer sevgilisi Peygamber Efendimize (SAV) komşu. Burada şehit olan her biri gururumuz kadın polislerimiz var. Darbe girişiminin yaşandığı her yerde faklı kahramanlık hikayeleri yaşandı. Milletimizle birlikte destan yazan polislerimize şükranlarımı sunuyorum. 15 Temmuz gecesi 63’ü polis, 5’i asker, 183’ü sivil olmak üzere 251 kardeşimizi, vatan evladımızı şehit verdik”

FETÖ’YÜ TAM OLARAK TEMİZLEYEMEDİK..

“Bugüne kadar Emniyet’ten ihraç edilenlerin sayısı 31 bini aşmıştır, ordu içinde ihraç edilenlerin sayısı 15 bini, yargıdan ihraç edilenlerin sayısı ise 4 bini bulmuştur. Açık konuşmak gerekirse FETÖ ihanet çetesi mensuplarını kurumlarımızdan tam olarak temizleyemediğimizi görüyorum. Bu iş için hukuk içeresinde yargımız gereğini yapıyor. Acırsak acınacak hale geliriz. Kendilerini gizleme becerileri ve hücre sistemi faaliyet yöntemleri sebebiyle bunları tespit etmek oldukça güçtür. Bukalemun gibi her ortamda ayakta durmaya çalışıyorlar”

TEK BİR HAİNİ BİLE CEZASIZ BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ..

“Devletimizi bundan tamamen kurtarana kadar bize durmak haramdır. Tek bir haini bile cezasız bırakmamak için çalışıyoruz. Aksi taktirde biz bunun hesabını nasıl veririz. Ülkemize yapılan bu ihanetin peşini asla bırakmayacağız.- Devleti dağılan milletlerin ne tür felaketlere maruz kalacağını görmek için çevremize şöyle bir bakmak yeterlidir”

ANLAYACAKLARI DİLDEN YENİ MESAJLAR VERECEĞİZ..

“Milletimizi birbirine düşürmek isteyenler çevirmedik oyun bırakmadılar. İşi darbe girişimine kadar vardırmalarına rağmen sonuç alamadılar. Terör koridoru ile bizi dize getirmeye çalışanlara karşı attığımız adımlarla bunun mümkün olamayacağını gösterdik. Hala aynı senaryoda ısrar edenlere çok yakında anlayacakları dilden yeni mesajlar vereceğiz”

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.