SON DAKİKA

“ERDOĞAN, SEÇİM GECESİNDE ASANSÖRDE MAHSUR KALDI”

Bu haber 12 Nisan 2019 - 18:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Abdullah Gül’ün arabasının klimasından sızan gazla zehirlendiği yönündeki yazısı nedeniyle Milliyet gazetesindeki görevine son verilen Gazeteci Talat Atilla, sahibi olduğu turktime.com sitesindeki köşesinde yine çok ses getirecek bir yazıya imza attı.

Yerel seçimlerde Ankara, Antalya gibi büyük illerin kaybedilmesinden sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın siyasi hayatının en sıkıntılı dönemlerinden birisini yaşadığını öne süren Atilla, “Aldığım net bilgilere göre Erdoğan, seçimden kısa süre önce de, seçim günü de oldukça sıkıntılı anlar yaşamış” ifadesini kullandığı yazısında özetle şunları kaydetti:

“ANKET KAĞITLARINI FIRLATTI!”

“İşte ilk kez okuyacağınız, yüzde yüz gerçek, 15 gün içinde yaşanan, kısa metraj bir Erdoğan belgeseli… Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimden kısa süre önce beraber çalıştığı bir anket firmasının sahibinden il il anket sonuçlarını sorar. İlgili kişi anket sonuçlarını aktarırken Erdoğan, kendisine de sunulan kağıtları anket firmasının sahibinin yüzüne fırlatarak “Ankara, Antalya’da önde falan değiliz. Antalya’da 3 puan gerideyiz kalkmış bana anketçilik yapıyorsunuz!” diyerek öfkelenir”

“ERDOĞAN’IN DİREKT ARADIĞI TELEFONU HAMZA DAĞ’IN SEKRETERİ AÇINCA!”

“31 Mart akşamı gelen seçim sonuçlarından yeterince memnun olmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sık sık kurmaylarını arayarak seçim sonuçlarıyla birlikte istatistik durumu da öğrenmek ister. Seçim gecesi aradığı kurmaylarından birisi de genel başkan yardımcısı Hamza Dağ olur… Hamza Dağ telefonunu danışmanına yönlendirmiştir. Telefonu açan danışman, “Hamza durum nedir?” diyen sesin sahibini tanır! Biraz da kekeleyerek “Buyurun efendim nasıl yardımcı olabilirim?” der. Bunun üzerine Erdoğan “Hamza’nın telefonu değil mi? Hamza nerede?” der. Danışmanın yanıt vermesine fırsat vermeden konuşmanın finalini yapar “Cumhurbaşkanına nasıl yardımcı olacaksın?”

“ERDOĞAN SEÇİM GECESİ ASANSÖRDE KALDI!”

31 Mart akşamı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başına gelenler bunlarla da sınırlı kalmaz… Ankara’ya dönmeden önce kurmaylarına “Balkon konuşmasını yalnız yapacağım. Yanımda eşimden başka kimse olmasın!” talimatını iletir… Erdoğan balkon konuşması için bindiği genel merkez asansöründe mahsur kalır. Arıza yapan asansörde 4 dakika mecburen kalan Cumhurbaşkanının gerginliğin arttığını hisseden kurmay heyetinin her biri başka bir köşeye kaybolur…”

Kaynak: turktime.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.