SON DAKİKA

“ERDOĞAN’A NE ZAMAN İSYAN EDİLİR?.”

Bu haber 10 Nisan 2019 - 17:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Seçimleri artık geride bıraktık. Önümüzde en az 4 yıl seçim görünmüyor. Bu süreci ‘Süper Güç Türkiye ile taçlandırmalıyız. Bundan böyle AK Parti’yi daha çok eleştireceğiz. Yapılan hataları samimiyetle eleştireceğiz. Ortada iyi bir muhalefet olmadığına göre, artık AK Parti yöneticilerinin, belediye başkanlarının yapacağı hataları biz eleştireceğiz.

Bundan böyle AK Parti’nin yanlışlarını daha yüksek sesle eleştireceğiz. Erdoğan’ın çevresindekilerin yaptığı hataları elimizden geldiğince düzelttirmeye çalışacağız. Buradaki ölçümüz de bellidir; “Eğer üzerinize Habeşî ve burnu kulağı kesik bir köle, emir tayin edilse, sizi Allah’ın Kitabı ile sevk ve idare ettiği sürece, onun emirlerini dinleyiniz ve itaat ediniz” hükmü gereği hareket edeceğiz.

TAM BAŞKANLIK İÇİN REFERANDUM ÇALIŞMALARINA BAŞLANMALI

AK Parti adil davranmalı ve kendisinde olmayan belediyelere ayrımcılık yapmamalı. Seçimden sonra yapılacak en önemli icraat adalet sisteminin düzeltilmesi olmalı. Türkiye dünyanın en adil ülkesi olmalıdır. Tam başkanlık sistemine geçilecek şekilde yeni bir anayasa yapılmalıdır. Yeni anayasa için referandum hazırlıkları şimdiden yapılmalıdır. Türkiye artık dünya liderliğine adaydır.

TÜM KURUMLAR ELDEN GEÇMELİ; HİLAFET ABD’YE KAPTIRILMAMALI

Lider Türkiye kurumlarının altyapısı yeni bir modelle kurulmalıdır. Anadolu Barışı’ndan hareketle Yeni Bir Dünya için Türkiye inisiyatif almalı ve cesur olmalıdır. ABD’nin Suudi Arabistan üzerinden Halifelik (Hilafet) ilan ederek, İslam dünyasını yönetmesinin önüne geçmemiz gerekiyor. İslam dünyasının lideri Suudi Arabistan değil, Türkiye olmalıdır. Bunun hazırlıklarına ivedilikle başlanmalıdır.

ERDOĞAN’A KARŞI NE ZAMAN İSYAN EDİLİR?

Erdoğan, Allah’a karşı isyan ederse ya da halkı isyana davet ederse, işte o zaman Erdoğan’a isyan edilir. Aksi halde Erdoğan’a isyan edecek bir durum söz konusu olamaz. Erdoğan Allah yolunda olduğuna göre, Erdoğan’ı takip etmeye devam edeceğiz. Sonuç olarak AK Parti, ekonomik kriz, FETÖ ile yeterince ve doğru şekilde mücadele edilmemesi, yeni mağdurlar oluşturulması, bazı adayların yetersizliği, uzun iktidar dönemi yıpranması, teşkilatların yeterli derecede çalışmaması gibi nedenlerden dolayı kısmen oy kaybetti. Bütün bunlardan ders alınmalıdır.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.