SON DAKİKA

FETÖ’NÜN AZILI KUDUZ KÖPEĞİ ABDULLAH BOZKURT, HÜSNÜ AKTAŞ HOCAYI HEDEF GÖSTERDİ!.

Bu haber 07 Mart 2019 - 13:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşayan FETÖ’nün azılı kuduz köpeklerinden firari Abdullah Bozkurt, Vahdet Vakfı Başkanı Hüsnü Aktaş hocayı hedef gösterdi.

TODAY’S ZAMAN TEMSİLCİSİ HAŞHAŞİ, 28 ŞUBAT’ÇI ÇIKTI..

Terör örgütü FETÖ’nün kapatılan yayın organlarından Today’s Zaman’ın Ankara Temsilcisi olan Bozkurt, Hüsnü Aktaş’ın 28 Şubat’ta darbecilerce DGM’lerde yargılanmasının fotoğraflarını yayınlayarak “terörist” iftirasında bulundu ve Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov suikastı ile Aktaş arasında ilinti kurmaya çalıştı.

FETÖ, VAHDET VAKFI’NA DA SIZMAYA ÇALIŞMIŞ!.

Hüsnü Aktaş’ı ‘radikal’likle suçlayan firari FETÖ’cü terörist Abdullah Bozkurt, Karlov suikastını gerçekleştiren kendisi gibi FETÖ’cü Mevlüt Mert Altıntaş’ın bir sefer Vahdet Vakfı’na gittiği yönündeki iddiaya dayanarak Aktaş’ı suçladı. Aktaş ise, FETÖ mensuplarının kendilerini gizleyebilmek için vakıflarına sızmaya çalıştıklarını, ancak buna müsaade etmediklerini beyan etti.

BU SİTE DERHAL KAPATILMALI..

Haberimizin ardından acilen erişim engeli getirilmesi beklenen www.nordicmonitor.com isimli internet sitesi üzerinden sabah akşam manipülasyon ve iftiralarına devam eden Abdullah Bozkurt’un asıl kendisinin Rus Büyükelçi’nin öldürülmesi olayında bilgisi ve parmağı olduğu yönünde ciddi kuşkular bulunuyor.

SUİKASTI, ÜÇ GÜN ÖNCE KENDİSİ İŞARET ETMİŞTİ!.

Zira firari FETÖ’cü Bozkurt, Rus Büyükelçi Karlov’un öldürülmesinden üç gün önce, “Türkiye’de büyükelçiler artık güvende değil” şeklinde bir yazı kaleme alarak, suikasttan önceden haberdar olduğunu ortaya koymuştu.

FETÖ, KENDİ PİSLİKLERİNİ İSLAMİ CEMAATLERE YIKMAYA ÇALIŞIYOR..

Hüsnü Aktaş hocanın başkanlığını yürüttüğü Vahdet Vakfı’nı, 1996 yılında Çeçen eylemciler tarafından Avrasya feribotunun kaçırılması eylemiyle de irtibatlamaya çalışarak Aktaş’a buradan da yüklenmeyi deneyen terörist Abdullah Bozkurt’un, o olay esnasında görevde olan emniyet mensuplarının da FETÖ’cü olduklarını gizlemeye çalıştığı değerlendiriliyor.

AVRASYA FERİBOTU OLAYINDA DA FETÖ VAR!.

Türk yargısı bir takım siyasi baskılarla her ne kadar FETÖ’yle mücadelede 17-25 Aralık 2013 tarihini baz alsa da, Avrasya Feribotu’nun kaçırılması olayını ABD menfaatleri doğrultusunda kullanan dönemin emniyetçilerinden Ş.K., bir ülke imamı olan oğluyla beraber söz konusu ülkede bulunuyor ve firari olarak aranıyor.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.