FETÖ’NÜN BOMBALADIĞI TBMM’NİN SİTESİNDE FETÖ’CÜ REKLAMI!.

Bu haber 13 Ağustos 2018 - 3:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Temmuz’da FETÖ’cü hainlerin bombaladığı TBMM’nin internet sitesinde, Hakan Şükür ve Hasan Hami Yıldırım gibi FETÖ’cü milletvekillerinin tanıtımlarının yapılması şaşkınlıkla karşılanıyor.

Fetullahçı Terör Örgütü’nin (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimin ardından askeriye ve bürokrasideki FETÖ’cüler ayıklanıp, bu şahısların görevli oldukları kurumların internet sitelerindeki tanıtım ve özgeçmiş gibi bilgileri silinirken, FETÖ’den en büyük darbeyi yiyen kurumların başındaki TBMM’de böyle bir adım atılmaması dikkat çekti. Hakan Şükür ve Hasan Hami Yıldırım gibi FETÖ’cü hain milletvekillerinin hala TBMM sitesinde tanıtımlarının yer alması şaşkınlıkla karşılanıyor..

https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/milletvekillerimiz_sd.bilgi?p_donem=24&p_sicil=6912

https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/milletvekillerimiz_sd.bilgi?p_donem=24&p_sicil=6676

FETÖ FİRARİSİ OLDUĞU DA YAZILSIN..

Meclis sitesinden silinmeyen isimlerin başında, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası hakkında yakalama kararı çıkarılan Hakan Şükür geliyor. Amerika’da firari olan Şükür, Meclis’in ‘milletvekillerimiz’ uzantılı linkinden, ‘Bağımsız İstanbul Milletvekili’, ‘iş adamı’ ve ‘futbol yorumcusu’ olarak lanse ediliyor. TBMM sitesinde, ‘başarıları’ sıralanan Şükür’le ilgili en azından adli sürecine ilişkin de bilgilendirmede bulunulması ve ‘terör örgütü üyeliğinden firari’ olduğunun belirtilmesi isteniyor.

FETÖ TUTUKLUSUNA ‘CV DESTEK HİZMETİ’ GİBİ?.

Yine Şükür gibi 17-25 Aralık Darbe Girişimi Süreci’nde AK Parti’den istifa eden; 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrasında da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Hasan Hami Yıldırım da, TBMM sitesinde ‘Bağımsız Burdur Milletvekili’ olarak lanse ediyor. Yıldırım’la ilgili olarak da, en azından FETÖ kapsamında tutuklu olduğu bilgisinin, vatandaşa doğru bilgi aktarılması adına TBMM sitesinde yer verilmesi bekleniyor.

MADALYASI ALINDI AMA MAAŞI?.

Bu arada 692 Sayılı son KHK ile madalya ve nişanları iptal edilen Hakan Şükür’ün milletvekili emekli maaşının kesilip kesilmediği noktasında da TBMM Başkanlığı’ndan bir açıklama yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor.

15 Temmuz darbe girişiminin başındaki isimlerden eski Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk’ün adı Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın internet sitesindeki ‘Türk Hava Kuvvetleri Komutanları’ bölümünden silindi. Yine FETÖ’den tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun ismi de, ‘İstanbul Valiliği’nin ‘eski İstanbul Valileri’ listesinden çıkarıldı. Ancak FETÖ’nün en büyük darbeyi vurduğu TBMM’nin sitesinde, FETÖ’cü vekillerin halen tanıtımlarına devam edilmesi dikkat çekiyor.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.