SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

HAYATI FETÖ KURUMLARINDA GEÇMİŞ, AĞIR CEZADA YARGILANIYOR, AMA HALA ÖZEL KALEM PERSONELİ!..

Bu haber 10 Haziran 2019 - 23:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü Özel Kalem personeli olarak halen aktif olarak görev yapan Bedirhan Önem hakkında Şırnak 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyeliğinden dolayı dava açıldığı bilgisine ulaşıldı.

Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü Özel Kalem personeli olarak halen aktif olarak görev yapan Bedirhan Önem hakkında Şırnak 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyeliğinden dolayı dava açıldığı bilgisine ulaşıldı.

HAYATI FETÖ KURUMLARINDA ÇALIŞARAK GEÇMİŞ!..

1995 yılında AÜ İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olan Bedirhan Önem, mezun olur olmaz FETÖ’ye ait olup KHK ile kapatılan Özel Yıldırım Han Lisesi’nde (Mersin) iş başı yapıyor.

Önem’in 1995-2015 yılları arasında biri hariç tüm kurumların FETÖ’ye ait kurumlar olduğu ve tamamının KHK ile kapatıldığı biliniyor. Aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi Bedirhan Önem, hayatının 17 yılını, çalışma hayatının ise neredeyse tamamını FETÖ kurumlarında çalışarak geçirmiş.

1990 – 1995                          : Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (Eğitim Fak.)

09/1995 -08/1999             : Özel Yıldırım Han Lisesi (Mersin)   (KHK ile kapatılan FETÖ kurumu)  İngilizce Zümre Başkanı

09/1999 – 02/2000          : Askerlik

03/2000 – 08/2004         : Işık Dershanesi (Mersin)   (KHK ile kapatılan FETÖ kurumu)

09/2004 — 08/2007         : Özel Sabah Dershanesi (Konya)  (KHK ile kapatılan FETÖ kurumu)

09/2007 — 08/2008         : Özel Çukurova Lisesi    (Adana)  (KHK ile kapatılan FETÖ kurumu)

09/2008 — 08 /2009        : Özel Bahar İlköğretim ( Tarsus ) (KHK ile kapatılan FETÖ kurumu) 

2009 – 2010                        : Taşucu Meslek Yüksekokulu (Selçuk Üniversitesi Konya)

2011 – 2013                          :  Özel Yıldırım Han Lisesi (Mersin)   (KHK ile kapatılan FETÖ kurumu) 

2013 – 2015                         : Özel Güzide Hanım İlköğretim Okulu Elazığ  (KHK ile kapatılan FETÖ kurumu)

 

BANK ASYA HESABINI 17/25 ARALIK’TAN SONRA DA AKTİF OLARAK KULLANMIŞ!..

Bedirhan Önem 17/25 Aralık’tan sonra da Bank Asya hesabını aktif olarak kullanmış, hesabından FETÖ OKULLARI’nda okuyan çocuğunun okul taksit ödemelerini yapmış.

 

EŞYA SİGORTASINI YAPTIRDIĞI KURUMDA FETÖ KURUMU

Önem, FETÖ’ye ait olan ve Devlet tarafından el konulmuş olan IŞIK SİGORTA’ya da eşya sigortası yaptırmış. 24.12.2014 ile 24.12.2015 tarihleri arasında yani bu şirket FETÖ’nün kontrolünde iken EŞYAM GÜVENCEDE adıyla bir eşya sigortası yaptırmış.

ÜNİVERSİTE, ÖNEM’İN BANK ASYA HESAPLARINI VE ÇOCUĞUNUN FETÖ OKULLARINDA OKUDUĞUNU BİLMESİNE RAĞMEN ÖNEM’İ TEKRAR GÖREVİNE İADE ETMİŞ!..

YÖK tarafından Üniversitelere gönderilen FETÖ listelerinde adı bulunduğu için Şırnak Üniversitesi tarafından Önem’in savunması alınmış. Önem savunmasında da Bank Asya hesabının bulunduğunu, çocuğunun FETÖ’ye ait okullarda okuduğunu belirtmiş. Üniversite tarafından 8 ay açığa alınmış fakat tekrar görevine başlatılarak tüm hakları iade edilmiş.

BEDİRHAN ÖNEM HAKKINDA ŞIRNAK 3. AĞIR CEZA MAHKEMESİNDE DAVA AÇILMIŞ!..

Şırnak Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma sonucunda FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmaktan dolayı Önem hakkında hazırlanan iddianamenin kabul edildiği ve Şırnak 3. Ağır Ceza Mahkemesinde davanın görüleceği bildirildi.

BEDİRHAN ÖNEM HALA AKTİF OLARAK ÜNİVERSİTEDEKİ GÖREVİNE DEVAM EDİYOR!..

Şırnak Üniversitesi akademisyenleri Önem ile ilgili gelişmelerden dolayı çok rahatsız. Bize iletilen bilgilere göre bazı akademisyenler;

‘’Bu nasıl FETÖ mücadelesi? Hayatını FETÖ’ye hizmetle geçirmiş, çocuklarını FETÖ okullarında okutmuş, Bank Asya’da açtığı hesabı aktif olarak kullanmış ve tüm Şırnak’ta FETÖ’nün İl İmamı olarak herkes tarafından tanınan bu şahıs hala nasıl görevde kalabilir? ‘’ ifadeleriyle Rektör ve YÖK’ü FETÖ mücadelesini sulandırmakla ve mücadele etmemekle suçluyorlar.

DipDalga.com

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.