SON DAKİKA

HER BEŞ FRANSIZ’DAN BİRİ, CIA’YI UYUŞTURUCU TACİRİ OLARAK GÖRÜYOR!.

Bu haber 14 Şubat 2019 - 17:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Paris merkezli faaliyet gösteren Jean Jaures Vakfı’nın, Fransız halkının ‘komplo’ olduğu iddia edilen bazı konulardaki düşünceleri üzerine gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması çok ilginç sonuçlar ortaya koydu.

Araştırmanın en çarpıcı sonuçlarından biri olan, Fransız halkının yüzde 22’sinin küresel ölçekte bir Siyonist komplonun varlığına inanıyor olması. Araştırma sonuçları Siyonist çevreleri endişeye sevk ederken, araştırmayı haber yapan İsrail yanlısı yayın organları sonuçları ‘düşündürücü’ ve ‘endişe’ verici buldu.

Araştırmanın, ilginç diğer bazı sonuçları ise şöyle;

Uluslararası uyuşturucu kaçakçılığının aslında ABD istihbarat servisi CIA tarafından kontrol edildiğine inananların oranı yüzde 19..

Siyonist İlluminati örgütünün, nüfusu manipüle etmeye çalışan gizli bir organizasyon olduğuna inananların oranı yüzde 27..

Fransız Sağlık Bakanlığı’nın, aşıların zararlarını halktan gizlemek için ilaç endüstrisi ile gizli görüşmeler gerçekleştirdiğine inananların oranı yüzde 43..

Prenses Leydi Diana’nın hayatını kaybettiği trafik kazasının aslında bir suikast olduğunu düşünenlerin oranı yüzde 34..

ABD hükümetinin, 11 Eylül saldırılarında rol aldığına inananların oranı yüzde 17..

Gökyüzünde uçaklarının geçişi esnasında oluşan bazı beyaz çizgilerin, kasten gerçekleştirilen bir kimyasal zehirleme girişimi olduğuna inananların oranı yüzde 15..

ABD’nin hiçbir zaman aya gitmediğine ve NASA’nın sahte görsellerle dünyayı kandırdığına inananların oranı yüzde 9..

O araştırmanın tamamı için TIKLAYINIZ

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.