SON DAKİKA

MEHMET ÖZHASEKİ’NİN ADAYLIĞINI, EŞİ NEŞE HANIM DA İSTEMEMİŞ!.

Bu haber 22 Mart 2019 - 1:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’yi 17 yıldır yöneten AK Parti’nin, bir yerel seçim olmasına rağmen hem “Beka Seçimi” diyerek hem de vatandaşın gönlüne hitap etmeyen özensiz adaylar belirleyerek kendi kendine riske attığı yerel seçimlere bir hafta gibi bir süre kala kulisler de hareketlenmeye başladı.

Partiler artık son kozlarını oynamaya hazırlanırken, AK Parti’nin aday belirlemekte zorlandığı ve Mehmet Özhaseki’de karar kıldığı Ankara’daki seçimin sonucu da merakla bekleniyor.

Bu arada DipDalga’nın edindiği bilgilere göre AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki’nin adaylık sürecine ilişkin çok çarpıcı bir iddia parti kulislerinde dilden dile dolaşıyor.

Bu iddiaya göre, aslında kendisi de adaylığı istemeye istemeye kabul eden Mehmet Özhaseki’nin eşi Neşe Özhaseki de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a çıkarak, “Bizi bu işten affedin..” talebinde bulunmuş.

Mehmet Özhaseki de, 24 Haziran 2018 seçimlerinden hemen önce kendisine sorulan, “24 Haziran’da aday olacak mısınız?” yönündeki sorulara, aday olmayacağı söyleyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kastedip, “Beyefendiye de söyledim, siyaseti bırakmayı düşünüyorum..” cevabını vermişti.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.