MİNYELİ ABDULLAH’IN YAPIMCISI DA ADNAN OKTAR HAYRANI ÇIKTI!.

Bu haber 17 Temmuz 2018 - 22:03 'de eklendi ve 829 kez görüntülendi.

Bir dönem İslami cenahta heyecan yaratan Minyeli Abdullah filminin yapımcısı Mehmet Tanrısever’in, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in yanı sıra organize suç örgütü elebaşı Adnan Oktar’ın da hayranı olduğu ortaya çıktı.


Bir dönem İslami cenahta heyecan yaratan Minyeli Abdullah filminin yapımcısı Mehmet Tanrısever’in, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in yanı sıra organize suç örgütü elebaşı Adnan Oktar’ın da hayranı olduğu ortaya çıktı.

Filmlerini Fetullah Gülen’in ‘icazeti’yle çektiğini beyan eden Mehmet Tanrısever’in, abisi Ali Rıza Tanrısever de Fetullah Gülen’in gözdelerinden ve halen Afrika’da firari olarak aranan bir isim..
2011 yılbaşı gecesinde Adnan Oktar’ı ziyaret eden Mehmet Tanrısever ile Adnan Oktar arasında şu diyaloglar geçmiş:

“Mehmet Tanrısever: 2011’e de böyle giriyoruz. Herkes rakı şişesinde, göbek dansında, ben nerde giriyorum? Bu büyük devrim değil mi?. Sizi uzaktan tanıdım ama şeref duydum.. Ben aciz, zayıf, ilmi olmayan, ilk okul mezunu bir insanım.. Benim ilmim filan yok, ben ilkokul mezunuyum. Ben buraya onun için duanızı almaya geldim. Yaptığım eserlerimi görün demeye geldim. Ben her şeye varım. Burada canım feda olsun. İnşallah bu davalarda beraber hizmet edelim hocam. Dualarınızı istiyorum. Vakıf filan kuralım. Sık sık görüşelim belirli zamanlarda..

Adnan Oktar : Her zaman yanınızdayız..

Mehmet Tanrısever: İstediğiniz zaman ziyaretinize de gelirim..

Adnan Oktar: Elhamdülillah, inşallah..

Mehmet Tanrısever: Elleriniz nur içinde maşallah. Şunların nurunu görmüyor musunuz? Ver şu elini bir öpeyim. [Elini öpüyor] Nur öyle seyrediyorum, bembeyaz nur ya. Bak şimdi ayrı bir nura geçtin hocam. Kırmızılaştın, gül gibi oldun ya maşallah..”

Daha sonra Mehdilik mevzuuna geçen Adnan Oktar, “Mehdi var, talebeleri var ve onlardan meydana gelen bir şahsi manevi var. [Kendini ve yanındakileri işaret ediyor] Eğer çabuk kıyamet kopmazsa, bütün beşer bütün bütün yoldan çıkmazsa, Peygamberin soyundan gelenlerin yapacağı rahmeti ilahiden, Allahın rahmetini bekliyoruz diyor ve onun yani mehdinin üç büyük vazifesi olacak diyor Bediuzzaman..” derken, Mehmet Tanrısever de, “Çok mübarek bir olgu. Ben şahsen çok büyük huzur doldum hocam. 30 senedir ben işin içindeyim, bu kadar bilgim yoktu. Burada göstermeniz görüntülerle daha bir netleşti kafamda” ifadeleriyle, adeta Adnan Oktar’ın sözde ‘mehdiliğini’ tasdik etmişti.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.