MÜSRİF BELEDİYELERİN YENİ AKIMI!

Bu haber 21 Ekim 2018 - 10:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Seçim yatırımı olarak genelde hiç ihtiyaç olmamasına rağmen parke ve kaldırım taşlarını söküp yenileriyle değiştiren belediyelerde artık kaldırım ve parke taşı üstüne asfalt dökme moda…

İsraf denizinde yüzme, makam sarhoşluğuna kapılarak lüks ve şatafat peşinden koşma, lüks arabalara merak salma, adam kayırmaca, akrabalarını doldurmaca, adrese teslim ihale uzmanlığı denilince ilk akla gelen belediyeler, seçim yaklaştığında en basitinden genelde hiç ihtiyaç olmamasına rağmen kaldırım ve parke taşlarını yenileriyle değiştirirdi.

PARKE VE KALDIRIM TAŞI ÜSTÜNE ASFALT DÖKMECE MODASI! 
Şimdi ise belediyeler arasında yeni bir moda çıktı. Artık birçok belediye, mevcut parke taşlı yolların ya da parke taşı döşetilen yolların üstüne asfalt döküyor. Mart 2019 seçimlerinde yeniden aday olmak isteyen bazı belediye başkanlarının parke taşının üzerine asfalt dökme işine hız verdiğine dair fotoğraflar sosyal medyada dolaşıyor.

Sosyal medya kullanıcıları, fotoğrafların altına “Ülkemizde belediyelerin seçim çalışmaları son hız devam ediyor. Parke taşlarının üzerine asfalt yapmak bu milletin hakkına tecavüzdür. Evladına, çoluk çocuğuna ekmek götüremeyen babaların hakkını gasptır” diye yazıyor.

Dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.