OKTAR’IN DIŞARIDAKİ KEDİCİKLERİ BOŞ DURMUYOR!

Bu haber 15 Ekim 2018 - 14:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İslam’ı istismar eden suç örgütü lideri Adnan Oktar’ın dışarıdaki militanları, sosyal medya üzerinden propaganda yarışına girişti..

Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Adnan Oktar ve grubuna yönelik soruşturma her geçen gün farklı bir boyut kazanırken örgütün dışarıdaki üyeleri, Twitter’dan propagandaya başladı.

Oktar’ın şu an için soruşturma dışı kalan ve yurt dışında bulunan ‘kedicikleri’ ve erkek müritleri, Twitter hesaplarından hocalarının Türkiye ve İslam dünyası adına hayırlı hizmetlere imza attığı algısı oluşturmaya çalışıyor.

Örgüt üyelerinin paylamışlarında, ‘Harun Yahya’ takma adını kullanan Oktar’ın Evrim Teorisi’ni çürüttüğü, Kur’an’a göre kadının dekoltesinin nasıl olması gerektiğine ilişkin fetvalar verdiği, münafıklarla mücadele ettiği, İslam ahlakını temsil ettiği, siyasetten uzak durduğu gibi başlıklar ön plana çıkıyor.

ERDOĞAN’A YARANMA ÇABASI!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve hükümete yaranma amaçlı da birtakım paylaşımlar yapılıyor. “TbavErdoğanınYanında” etiketi adı altında, Oktar’ın “Tayyip Hocayı bütün ümmetin desteklemesi farzdır. Çünkü Ulul-emre itaat farzdır”, “Tayyip Hocam doğru yolda. Kendisi de siyaset Mehdisidir” sözlerini içeren videoları paylaşılıyor.

Dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.