SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

PERİNÇEK: DOKUNMAYIN FETÖCÜKLERİME!..

Bu haber 22 Ağustos 2019 - 0:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘’Yargı altın dönemini yaşıyor’’ sözüyle daha önce herkesi şaşırtan Doğu Perinçek, bu sefer de; ‘‘FETÖ ile mücadelede polis-savcı-hapishane dönemi artık bitmeli, bu kadar yeter’’ diyerek kafaları karıştırdı!..

‘‘FETÖ ile mücadelede polis-savcı-hapishane dönemi artık bitmeli, bu kadar yeter’’ diyen Doğu Perincek’e, kendi taraftarları dahil, her kesimden tepki yağmaya devam ediyor..

15 Temmuz’dan bu yana iktidarın sağlam destekçisi gibi görünen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’nin, ‘kendi çizgilerine geldiğini’ defaatle söylüyor..

Perinçek’in Euronews kanalına yaptığı açıklamasının bir bölümü dikkat çekici vahamette!.. İşte Perinçek’in FETÖ ve Fetöcülerle ilgili açıklamasının ilgili kısmı:

“Geldiğimiz noktada artık esas olarak polisle, savcıyla, hapishaneyle yargıyla değil, artık ideolojik, kültürel dönüşümlerle ve toplumu yeniden Atatürk devrimi temelinde eğiterek, yönlendirerek mümkün” diyor ve ekliyor:

“Devam et, daha tutukla, çok hapse at falan, buna artık bence çok gerek yok. Bunlardan (FETÖ) artık darbe falan gelmez, yani orduda öyle bir güçleri kalmadı.”

Daha önce de, ‘’yargı altın dönemini yaşıyor’’ diyen Doğu Perinçek‘e, bu açıklamalarından dolayı şimdi  FETÖ mağdurları soruyor..

  1. YÖK  Başkanlığı’ndan tek bir Fetöcü ihracı yapılmadığını bilmiyor musunuz?
  2. Ahmet Zeki Üçok’un açıklamalarında belirttiği; Askeriyede %20  Kamuda %4 lük bir FETÖ temizliğini  yeterli başarı mı sayıyorsunuz?..
  3. Sadece bu ve benzeri açıklamalarınızdan dolayı son 1 yıl içinde 10 civarında gazete yazarınızı kaybettiğiniz iddiasına ne diyorsunuz?..
  4. Fetönün çelik çekirdeği ve kurumlardaki bürokrat ayağı bile temizlenememişken, Kripto temizliği için düğmeye basılmayan  bir konjoktürde, yaptığınız bu açıklama  kimin fikri, kime mesaj veriyorsunuz?.
  5. Fetö ile mücadelede ‘tamam”diyecek bir açıklamayı  neye  dayanarak yapıyorsunuz? Böyle bir açıklamayı hangi  yetkiyle  ve sorumlulukla yapıyorsunuz?..
  6. Madem Anti-Amerikancısın; Urfa’da güvenli bölgede konuşlanan Amerikan askerleri konusunda neden sessiz kalıyorsunuz?..
  7. FETÖ&PKK birlikteliğinden haberiniz yok mu?.. Bu açıklamanızla FETÖ’ye de mi gül(!) uzatıyorsunuz?..

Perinçek’in, FETÖ mağdurlarının bu sorularına vereceği cevabı merakla bekliyoruz…

Bu konuda cevap hakkını kullanmak isterse, tarafımıza göndereceği açıklamayı seve seve yayımlayacağımızı belirtmek isteriz..

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.