PKK ve IŞİD’den temizlenmekle iş bitmedi…

Bu haber 09 Temmuz 2018 - 16:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mehmetçiğin terör örgütleri PKK ve IŞİD çetelerinden kanlarıyla temizlediği Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekat bölgelerinde boşluğu suç çetelerinin doldurmakta olduğu bildiriliyor.

Mehmetçiğin terör örgütleri PKK ve IŞİD çetelerinden kanlarıyla temizlediği Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekat bölgelerinde genel anlamda huzur hüküm sürerken, suç çeteleri ve bunların organize ettiği sınır kaçakçılığı ile ilgili sorunlar devam ediyor.

KAMYONLARDAN 150 DOLAR HARAÇ TOPLANIYOR!

Bazı çetelerin özellikle Türkiye üzerinden insan kaçakçılığı yapmaya devam ettikleri bildirilirken, bölgeye seyrüsefer yapan nakliye kamyonlarından da ‘makbuz’ karşılığı 150’şer dolar para toplandığı öğrenildi.

BİR EMNİYET AMİRİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI!

Söz konusu yasadışı faaliyetlerin gerçekleştirilebilmesinde, bölgede görev yapan bazı kamu görevlilerinin de sorumluluğu olduğu öne sürülürken, konuya ilişkin bir emniyet amirinin ifadesinin alındığı ve hakkında yasal işlem başlatıldığı kaydedildi.

BİRİLERİ TÜRKİYE’Yİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYOR!

Henüz emniyet ve askeriyeden tam olarak temizlenemedikleri bilinen FETÖ ve benzeri örgüt mensuplarının, Afrin ve Azez bölgelerindeki olumsuzlukları körükleyerek Türkiye’yi uluslararası arenada zor duruma düşürmek isteyebileceklerine dikkat çekiliyor.

SINIR KAPILARI AÇILIP, İÇ DENETİMLER ARTIRILSIN..

Azez ve Afrin bölgelerinde huzurun tam olarak temini ve yasadışı çetelerin faaliyetlerinin önlenebilmesi için, Cilvegözü ve Öncüpınar sınır kapılarının açılarak bu bölgelerle ticaretin resmileştirilmesi ve Azez ile Afrin arasındaki geçiş noktalarında kontrolün sağlanması isteniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.