PUTİN NASIL ‘MÜSLÜMAN’ OLMUŞTU?.

2014 yılında yayılan, “Putin Müslüman oldu!” haberlerinin perde arkası sadece DipDalga.com’da..

Bu haber 26 Temmuz 2018 - 0:42 'de eklendi ve 1.161 kez görüntülendi.

Mal ve hizmetlerin değişim aracı olmak yerine emperyalistlerin dünyayı sömürü enstrümanı olarak kullandıkları mevcut küresel para sisteminin risk ve dezavantajlarını ortadan kaldırmak maksadıyla ‘adil’ ve ‘yeni’ bir sistem arayışı üzerine çalışan ülkelerin istihbarat birimleri ile sömürgeci ülkelerin istihbarat birimleri arasında kıyasıya mücadele sürüyor.

RUSLAR, TÜRKİYE’DE SİSTEM ARAYIŞINDA…

DipDalga’nın elde ettiği bilgilere göre, Rus finans uzmanları 2014 sonlarında uluslararası para sistemine yönelik araştırmaları kapsamında Türkiye’ye ‘resmi’ bir ziyaret düzenlediler. ‘Rutin’ olarak devlet görevlileri arasında gerçekleşen bu temasta, Türkiyeli teknik bir ekibin hazırladığı duyumu alınan son derece stratejik ve orijinal bir sistem çalışması müzakere edilmek istendi.

‘PUTİN MÜSLÜMAN OLDU’

Sistem ekibi, doğal olarak orijinal çalışmalarını tarafların önüne koşulsuz şekilde koymadı; öncelikle siyasi irade beyanı ve birden fazla ülke arasında konsensüsün sağlanmasının bekleneceği bildirildi. İşte tam bu noktada ‘karşı taraf’tan birbiri ardına hamleler gelmeye başladı. Küresel sömürü çarkını kırma noktasında arayışlara giriştiği düşünülen Rusya Federasyonu lideri Vladimir Putin, istihbari yöntemlerle terbiye edilmeye çalışıldı. Bu kapsamda Rusya ve Azerbaycan merkezli yayıncılık yapan iki kurum kullanılarak, tüm dünyaya Putin’in ‘Müslüman olduğu’ haberi geçildi.

EMPERYALİSTLERDEN İNCE MESAJ…

Bu haberin yalan olduğu ortaya çıktı ancak mesaj gerekli yere gitmişti. Bu yalan haberin, Ankara’daki temaslarla bağlantılı olduğunu ve Putin’e, “Fazla ileri gitme, istersek seni kendi halkının gözünde de bitiririz!” mesajı verildiğini düşünen Türkiyeli teknik ekip, kendilerinin de Türkiye’de ‘Yahudi’ veya ‘Hıristiyan’ ilan edilebilecekleri kaygısıyla bir adım geriye çekilerek projelerini daha bir korumaya almış durumdalar.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN