“Seni Afrin’e sürerim!” tehdidinin ardından manidar atama!

Bu haber 09 Temmuz 2018 - 16:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Azerbaycan’a ataşe olarak görevlendirilen Afyon’un başarılı Emniyet Müdürü Fahrettin Şen’in, bu atamadan günler önce önemli bir AK Partili tarafından, “Seni Afrin’e sürdüreceğim!” şeklinde tehdit edildiği öne sürüldü.

AK Parti eski Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın dile getirdiği ‘FETÖ Borsası’ söylemi tartışılmaya devam ederken, bizzat AK Partili isimlerin kendilerine yakın FETÖ’cüleri korumaya aldıkları ve bunun için de emniyet ve yargı mensuplarına baskı kurdukları yönündeki söylentiler artarak devam ediyor.

Bu bağlamda Afyon ilinin başarılı Emniyet Müdürü Fahrettin Şen de, AK Partili bazı işgüzarların hışmına uğramaktan kurtulamadı. AK Parti teşkilatınca kendisine yöneltilen bazı meşru olmayan istek ve talepleri kabul etmediği öğrenilen Şen’in, ‘önemli’ bir AK Partili isim tarafından, “Seni Afrin’e sürdüreceğim!” şeklinde tehdit edildiği öne sürüldü.

DipDalga’nın edindiği bilgilere göre Emniyet Müdürü Şen, bu tehdidin günler sonrasında Afrin olmasa da bir başka yurt dışı göreve atandı.. Kazakistan – Astana Büyükelçiliği İçişleri Müşavirliği’ne atanan Şen’in bu görevlendirmesinin, iddia edilen tehditle ilintili olup olmadığı öğrenilemedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.