SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

MERKEZ’DE YENİ PARTİ!..

Bu haber 18 Ağustos 2019 - 1:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Siyaseten vurucu gücü yüksek, toplumda karşılığı olan, dinamik bir kadro ve parti programı ile halkın karşısına çıkacağız. Yeni partinin adını ise halkımız koyacak.

CHP Genel başkanı tarafından  ihraç edilen Ardahan Milletvekili  Öztürk Yılmaz’ın, bir süreden beri, hızlı bir çalışma temposuyla,  yeni bir parti kurma çalışması içinde olduğu biliniyor.

Yeni kurulacak parti, kendisini ‘MERKEZDE’ olarak tanımlıyor..

Yılmaz’ın, yeni kuracağı parti teşkilatını oluşturmak için, İstanbul-Ankara arasında mekik dokuduğu biliniyor.

Öztürk Yılmaz’ın ekibinden, adının şimdilik gizli kalmasını isteyen bir yetkili, kurulacak yeni parti hakkında şunları söyledi:

”PKK ve FETÖ gibi terör sevicileri  ve destekçileri hariç, toplum yelpazesinde yer alan, millici siyasete odaklı, özenle seçilen kişilerden oluşan,  nitelikli  ve seçilmiş bir kadro ile sahaya çıkmaya hazırlanıyoruz. Öztürk Yılmaz öncülüğündeki ekibimizde sürpriz isimler var.

Sahte siyasi oluşumların sahici seçmenlerini kucaklayacağız. Çok yakın zamanda, söylem farkı yaratacak bu ekip, siyaset eko-sistemini renklendirecek. Tam bir ekip çalışması ile; siyaseten vurucu gücü yüksek, toplumda karşılığı olan, dinamik bir kadro ve parti programı ile halkın karşısına çıkacağız. Yeni partinin adını ise halkımız koyacak.”

Davutoğlu ve Babacan’ın ‘sağda’ parti kurma serüvenleri devam ederken, Yılmaz ve ekibinin, ‘merkezde’ olarak tanımladıkları  yeni partinin, dengeleri ne kadar etkileyip etkilemeyeceğini zaman gösterecek.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.