TİCARİ TAKSİ İLE UYUŞTURUCU SERVİSİ!.

Bu haber 03 Eylül 2018 - 22:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ankara’nın Öveçler semtinde uzun süreli takip sonrası gerçekleştirilen operasyon sonucu, uyuşturucu taşındığı belirlenen 6 ticari taksiye el kondu. Emniyete çekilen araçların plaka sahipleriyle şoförleri de gözaltına alındı.

Emniyet birimlerinin uyuşturucu ile mücadelesi devam ederken, zehir tacirleri de piyasalarını kaptırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ankara’nın Öveçler semtinde uzun süreli takip sonrası geçtiğimiz ay gerçekleştirilen bir operasyonda, uyuşturucu çeteleri tarafından ‘mobil kurye’ olarak kullanılan 6 ticari taksinin emniyete çekildiği ve plaka sahipleriyle şoförlerin gözaltına alındığı öğrenildi.

İlk ifadelerinde taşıdıkları paketlerde ne olduğunu bilmediklerini savunan şoförler ile taksi sahipleri hakkında ‘uyuşturucu ticareti’ gerçekleştirmek suçundan dava açılacağı kaydedilirken, henüz uyuşturucunun sahibi olduğu öne sürülen bir çeteye ulaşılamadı.

Taksilerde yakalanan uyuşturucunun iddia edilen sahiplerinin bulunamaması durumunda plaka sahipleri ile şoförlerin bu işi yaptıklarının kabul edileceği vurgulandı.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.