UZAN ERDOĞAN’IN KARŞISINDA DİZ ÇÖKTÜ!

Bu haber 17 Ekim 2018 - 22:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Twitter’daki mesajında Erdoğan için “Cumhurbaşkanı” ifadesini kullanan Cem Uzan, Istagram hesabından yaptığı paylaşımda ise çıtayı yükselterek “Sayın Başkanımız Erdoğan” dedi.

Kurucusu olduğu Genç Parti’nin genel başkanı iken o dönem Başbakanlık koltuğunda oturan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a parmak sallayarak meydan okuyan ve “Sen ne biçim Müslümansın” diyerek hakaret eden işadamı Cem Uzan, yıllar sonra “Sayın Başkanımız” dediği Erdoğan’ın karşısında adeta diz çöktü.

Halen Fransa’da yaşayan Uzan, Twitter hesabından Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu duruma ilişkin değerlendirmelerde bulunurken “Milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım” ifadesini kullanmış, Erdoğan’dan “Cumhurbaşkanı” diye bahsetmişti.

INSTAGRAM’DA FARKLI YAZDI: SAYIN BAŞKANIMIZ ERDOĞAN
Ancak Uzan, Istagram’daki paylaşımında ise Twitter’dakinden farklı olarak “Sayın Başkanımız Erdoğan” ifadesine yer verdi. Uzan’ın Instagram’daki mesajı “Ekonominin bu zor günlerinde! Herkesin saklanacak yer aradığı bugünlerde Sayın Başkanımız Erdoğan’ın bile yalnız bırakıldığı bir zamanda ben milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım” şeklinde oldu.İŞTE TWİTTER’DEKİ MESAJI

Cem Uzan’ın Twitter’daki mesajı ise aynen şöyleydi: “Ekonominin bu zor günlerinde herkesin saklanacak yer aradığı bugünlerde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhurbaşkanı’nın yalnız bırakıldığı bu günlerde ben milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım. Her şey vatan için.”

O ZAMAN GÖTÜRDÜKLERİNİ GETİR BAŞLIKLI HABER İÇİN TIKLAYIN

CEM UZAN’IN DİPDALGA’NIN HABERİNE VERDİĞİ CEVAP İÇİN TIKLAYIN 

Dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.