NURETTİN VEREN BAKAN YARDIMCISINI MAHKEMEYE VERİYOR

Bu haber 20 Ekim 2018 - 20:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akit’in yazılarına son verdiği Nurettin Veren’in, kendisine hakarette bulunup tehdit ettiği iddiasıyla Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati ile yazar Mehtap Yılmaz hakkında Pazartesi günü Çağlayan Adliyesi’nde suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre geçtiğimiz günlerde Akit gazetesiyle yolları ayrılan Nurettin Veren, Pazartesi günü Çağlayan Adliyesi’ne giderek hakaret ve tehdit iddiasıyla Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati ile yine Akit’in işine son verdiği Mehtap Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulunacak. Veren’in suç duyurusunu bir basın bildirisiyle kamuoyuna duyuracağı öğrenildi.

Veren, Akit’ten ayrılmadan önce ABD’li danışma şirketi McKinsey’e ilişkin kaleme aldığı yazı nedeniyle kendisini arayan Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati arasında bir tartışma yaşandığını, FETÖ yüzünden 4 yıl ceza alıp yuvasının dağıldığını söyleyince Nebati’nin “Keşke FETÖ seni öldürseydi. 4 sene değil de 40 sene hapis yatsaydın” dediğini öne sürmüştü.

Yazar Mehtap Yılmaz da Veren’in bir siteye demeç vermesini eleştirerek “Nurettin Nebati çok doğru söylemiş yani… Nurettin Nebati’nin ağzına sağlık! Bence de keşke Sümüklü Feto ifriti bu mahluku öldürseymiş! Çünkü Sümüklü Feto’dan bile daha sinsi, daha tehlikeli!” ifadelerini kullanmıştı.

Dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.