YANİ GÜNDEMİMİZ BU REZALET Mİ

Bu haber 11 Ekim 2018 - 13:53 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi.

Ülke olarak şehitler verdiğimiz, ekonomide sorun yaşadığımız bir dönemde, işi gücü bırakıp topçu Arda Turan ile popçu Berkay’ın “rezilliğini” konuşuyoruz. Arda’nın hamile eşiyle gittiği barda Berkay’ın eşini taciz ettiği, ikili arasındaki kavganın nedeninin bu olduğu iddia ediliyor.

Başakşehir’de top koşturan Arda Turan, Emirgan’daki bir barda kavga ettiği şarkıcı Berkay’ın burnunu kırdı. Arda’nın, barda Berkaş’ın eşi Özlem Şahin’in yanına gidip “Evli olmasan seni kaçırmazdım” dediği, kavganın bu yüzden çıktığı öne sürüldü. Arda Turan, kavga sonrası silahla hastaneye giderek, Berkay’a “Buna inanıyorsan bana sık” dediğini, Berkay’la sarılarak helalleştiğini savundu.

Futbolcu Arda Turan önceki akşam aralarında Burak Yılmaz’ın da bulunduğu arkadaş grubuyla Emirgan’daki bir gece kulübüne gitti. Mekanda Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin de vardı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Arda ve Berkay arasında kavga çıktı. Arda Turan kafa attığı Berkay’ın burnunu kırdı.

Yaşananların ardından Özlem Ada Şahin sözlü tacize maruz kaldığını iddia etti.

Özlem Şahin, “Arda yanıma gelip, kulağıma eğildi. ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım’ dedi. Berkay bunu gördü. Aralarında tartışma çıktı. Eşim bana döndüğü sırada Arda kafa attı” dedi.

“BUNA İNANIYORSAN SIK DEDİM”

Teve2’deki 2. Sayfa programına konuşan Arda Turan ise olayı şu sözlerle anlattı:

“O hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip ‘Kaptan seninle yarın görüşelim mi’ dedi. ‘Tamam Berkay, konuşalım’ dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra ‘sana ne oluyor’ dedim, kafayı koydum.

O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan’dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum. Berkay’ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı. Hastaneye silahla gittim. Berkay’a ‘Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık’ dedim. Hastanede ‘bir yanlış anlaşılma olmuş’ dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık. Sabah uyandığımda Berkay ve eşinin bu açıklamalarını okudum.”

Dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.